Daum'dan 'istifa' itirafı

Daum'dan 'istifa' itirafı
Daum'dan 'istifa' itirafı
Bursaspor Teknik Direktörü Christoph Daum, taraftarların protestosunun ardından istifayı düşündüğünü söyledi.

BURSA - Christoph Daum, Bursa'da yerel yayın yapan Olay TV'deki Final Programı'na konuk oldu.

Bursaspor 'da görevi kabul etmesinde yeşil-beyazlı taraftarların coşkusunun önemli etken olduğunu belirten Alman çalıştırıcı, taraftarlar arasında yaşadığı sorunun ilerleyen zamanlarda sonlanacağına inandığını anlattı.

"İstifa etmeyi düşündünüz mü?" sorusuna Daum, "İstifayı düşündüm. Kimseye yararı olmayacağına kanaat getirerek sadece düşüncede kaldı. Bursaspor'a yararı olacağını düşünseydim istifa ederdim. Ayrıca beni eleştirenler kadar sevenler de olduğunu düşünüyorum" yanıtını verdi.

Alman teknik adam, istifa etmemesiyle ilgili, "tazminatı düşünüyor" yönündeki yorumların doğru olmadığını vurgulayarak, "Benim tazminatla işim olmaz. Fenerbahçe 'den ayrılırken tazminat aldım ama o olay başkaydı. Benim için önemli olan kulüptür" dedi.

Batalla ile ilgili sorunu hala çözemediğini dile getiren Daum, "Ben sorunun nereden kaynaklandığını hala bilmiyorum. Tercüme hatası olduğu söylendi. Ben Batalla'yı davet ettim ve 'tercüme hatası varsa bire bir konuşalım' dedim ancak yanıt alamadım" şeklinde konuştu. (AA)


  ETİKETLER:

  Fenerbahçe

  ,

  Bursaspor

  ,

  Yayın

  ,

  Final

  ,

  istifa