Daum'dan yedek oyunculara güvence

Fenerbahçe'de son haftalarda kadroya giremeyen futbolcuların idmandaki sert hareketleri teknik direktör Daum'u endişelendirdi. Alman hoca, Hakan, İsmail, Ali Güneş, Erhan ve Rebrov'la toplantı yaparak güvence verdi.
Haber: YUSUF DURSUN / Arşivi

İSTANBUL - Fenerbahçe'de son haftalarda kadroya giremeyen futbolcuların idmandaki sert hareketleri teknik direktör Daum'u endişelendirdi. Alman hoca, Hakan, İsmail, Ali Güneş, Erhan ve Rebrov'la toplantı yaparak güvence verdi. Daum şöyle konuştu: "Kimsenin yeri garanti değil. Herkes forma giyebilir. Gelecek haftalarda sizlere de ihtiyacım olacak. Pes etmeden ve maça çıkacakmış gibi hazırlanın. Kim hazır olursa, onu oynatacağım."
Konyaspor maçı hazırlıklarını sürdüren Sarı-Lacivertlilerde, Daum sahaya süreceği onbiri belirledi. Aurelio'nun sakat olması, Selçuk'un da formsuzluğu nedeniyle Yusuf ve Serhat'a şans vermeyi planlayan Alman çalıştırıcı, antrenmanda maçın taktiği üzerinde durdu. Daum maçta Yusuf, Serhat ve Van Hooijdonk'a as takımda yer verirken, Selçuk'u da yedek takımda oynattı. Fenerbahçe kafilesi yarınki maç için bugün özel uçakla Konya'ya gidecek.
Kemal, takımdaki arkadaşlığın üst düzeyde olduğunu söyledi. Kemal üst üste aldıkları galibiyetlerle moral bulduklarını vurgulayarak, "Camianın bizden başarı beklediğini biliyoruz. Taraftarlarımız rahat olsun, Fenerbahçe hasret kaldığı şampiyonluğa sezon sonunda ulaşacaktır" dedi.