Daum'un silahı Serhat olacak

Sezonun ilk maçında yarın İstanbulspor ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe'de nefesler tutuldu. Teknik direktör Christoph Daum, ilk kez Sarı-Lacivertli taraftarın karşısına çıkacak olmanın heyecanını yaşarken, bir yandan da bu maçtan üç puanla ayrılmanın planlarını yapıyor.

İSTANBUL - Sezonun ilk maçında yarın İstanbulspor ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe'de nefesler tutuldu. Teknik direktör Christoph Daum, ilk kez Sarı-Lacivertli taraftarın karşısına çıkacak olmanın heyecanını yaşarken, bir yandan da bu maçtan üç puanla ayrılmanın planlarını yapıyor. Dün yapılan idmanda Serhat Akın'a özel bir ilgi gösteren Daum, genç futbolcuya gol çalışması yaptırdı.
Sarı-Lacivertli ekibin genç golcüsü Serhat, dört ay sonra Şükrü Saracoğlu'na, taraftarın karşısına çıkacağını belirterek, "Çok güzel bir an olacak. 10 Ağustos'u hiç kimse unutmayacak. Çünkü bu karşılaşma benim için olduğu kadar hocamız ve arkadaşlarım için de çok önemli. Tünelin karanlığından ışığa çıkacağız. Bunu da herkes görecek" dedi.
Fenerbahçe'nin yeni transferi İranlı Vahedi ise takıma alışmaya başladı. Genç futbolcu birkaç gündür çıktığı antrenmanlarda yaptığı hareketlerle teknik heyetin beğenisini kazanırken, arkadaşlarından da tam not aldı. Golü düşünmeyip, asist yapan Vahedi, "Eğer hocam görev verirse
İstanbulspor maçında oynarım. Ben hazırım" ifadesini kullandı. Sağ dizinden sakat olan Kemal için doktorlar seferber olurken, İstanbulspor karşılaşmasında oynayıp, oynamayacağına Christoph Daum karar verecek. (Spor Servisi)