Del Piero'dan Hido'ya ziyaret

Del Piero'dan Hido'ya ziyaret
Del Piero'dan Hido'ya ziyaret
İtalyan futbolunun efsane ismi Alessandro Del Piero, NBA'de dün gece oynanan Cleveland Cavaliers-Los Angeles Clipppers maçını, ailesiyle birlikte Hidayet Türkoğlu'nun davetlisi olarak takip etti.

LOS ANGALES - Cleveland Cavaliers-Los Angeles Clipppers karşılaşmasının sonunda Alessandro Del Piero ve Hidayet Türkoğlu açıklamalarda bulundu.

Hidayet Türkoğlu'na destek olarak buradaydın, karşılaşmayı nasıl buldun?
Çok güzel bir maç seyrettik. Karşılaşmanın sonuna kadar büyük çekişme oldu. Hido oynamadı, ama artık bir dahaki maçı bekleyeceğiz.

Hido, Del Piero ile tanışmanız nasıl oldu?
Del Piero ile 2009 yılında Orlando'da tanıştık. Kendisi benim NBA final maçlarımı seyretmek için gelmişti, o günden kalan resmimiz var beraber, kendisi harika bir insan. O'nu tanıdığım için çok mutluyum. Artık ailesi ile Los Angeles'da yaşıyor, bugün beni maçımda ziyaret ettiler ve bundan sonra daha çok görüşeceğiz.

Del Piero, artık Los Angeles'da yaşıyorsun. MLS Ligi'nde oynamayı düşünür müsün?
Neden olmasın, Hindistan Ligi'ni başarılı bir sezon sonunda bitirdim, artık buradayım. MLS neden olmasın.

Şampiyonlar Ligi için olan tahminleriniz nelerdir?
Del Piero: Benim favorilerim Bayern Münih ve Real Madrid. Her iki takımda çok iyi ekip.
Hidayet Türkoğlu: Ben iyi bir Real Madrid taraftarıyım. Yakın arkadaşım, kardeşim Arda Turan Atletico Madrid forması giyiyor, onun takımın kazanması da çok güzel olur, bende her iki İspanya ekibi diyorum. Barbaros TAPAN (DHA)