Demba Ba kafasında bitirmiş!

Demba Ba kafasında bitirmiş!
Demba Ba kafasında bitirmiş!
Beşiktaş yönetiminin 14 milyon Euro'ya Çin'in Shanghai Shenhua Kulübü'ne satmak istediği Demba Ba, siyah-beyazlı ekibi kafasında bitirdi. İngiltere veya İtalya'da oynamak isteyen Senegalli, "Beşiktaş'ta kalmak istemiyorum" dedi.

Siyah-beyazlı yönetimin para kazanmak için Çin’e satmak istediği Demba Ba’nın,  Beşiktaş ’ı kafasında bitirdiği ortaya çıktı. Geçtiğimiz sezon taraftarın gösterdiği performans nedeniyle en beğendiği ve uğruna şarkılar türküler bestelediği Senegalli yıldızın, yakın çevresine, “Beşiktaş’tan gitmek, yeniden İngiltere ’ye dönmek istiyorum” dediği öğrenildi.

Beşiktaş'ta şampiyonluktan geriye o kaldı!

Hürriyet'in haberine göre; yıldız golcünün Premier Lig’e dönme arzusu Çin’in Shangai takımından gelen 14 milyon Euro’luk teklifin suya düşmesi anlamına geliyor. Siyah-beyazlı yönetim, tüm transfer planını Demba Ba’nı Shanghai Shenhua’ya 'Evet' demesi üzerine kurmuş bulunuyor.

ÇİNLİLER AKLINI ÇELERSE...

Beşiktaş yönetimi, Shanghai Shenhua ile her konuda anlaştı. Ancak bu transferin gerçekleşebilmesi için Çinlilerin Senegalli futbolcuyu ikna etmesi gerekiyor. Çinlilerin, verecekleri teklifle Demba Ba’yı Premier Lig hedefinden vazgeçirmesi gerekiyor. Aksi halde transfer yatacak.

Beşiktaş’ta kalmak istemeyen Demba Ba’nın 3 yıl daha kontratı var. Yönetim ya oyuncuya izin vermeyecek veya daha düşük rakamlara Avrupa ’ya gitmesine izin verecek. İngiltere’den Senegalli ile en yakından ilgilenen kulüp ise West Brom. Beşiktaş’ın eski hocası Slaven Bilic’in başına geçtiği West Ham United’ın da Ba ile adı anılıyor. Ba, İngiltere olmazsa İtalya’da top koşturmak istiyor.

İbrahim Toraman: Fikret Orman'a hakkımı helal etmiyorum