Demba Ba kararı hayatını kararttı!

Demba Ba kararı hayatını kararttı!
Demba Ba kararı hayatını kararttı!
Beşiktaş'ın yıldız golcüsü Demba Ba'yı kadroya almadığı için sert eleştirilere maruz kalan Senegal Milli Takımı Teknik Direktörü Alain Giresse, görevinden ayrılacağını açıkladı.

Afrika Uluslar Kupası'na erken veda eden Senegal Milli Takımı'nda teknik patron Alain Giresse, 2-0 mağlup oldukları Cezayir maçı sonrası görevini bırakacağını söyledi. Fransız hoca, "Yol bitti. Kontratım da bitti" dedi.

2013 yılı başında Senegal'in başına geçen 62 yaşındaki Giresse; "Senegal'i bir çok değişiklik bekliyor. Sonrası ne olacak bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

Gençlerbirliği 0-2 Beşiktaş


DEMBA BA ELEŞTİRMİŞTİ

Beşiktaş'ın Senegalli yıldızı Demba Ba, Afrika Kupası kadrosuna alınmadığı için Fransız teknik adamı eleştirmişti. Demba Ba, "Kadroya bakınca teknik direktörle değil, bir kuklayla çalıştığımız görülüyor. Çünkü bazı kararları O'nun vermediği ortada. Tunus'a yenildiğimiz maçın ardından şaşkın biçimde soyunma odasına geldi ve konuşmasına nereden başlayacağını bilmiyordu" şeklinde konuşmuştu.

SOW DA MUTSUZDU

Fenerbahçe forması giyen Moussa Sow, turnuva boyunca hep yedek soyundu. Giresse'in ilk 11 tercihine giremeyen Sow, hocasını eleştirmese de yedek soyunmaktan dolayı mutsuzdu. Senegal'in başına gelecek yeni teknik adam Demba Ba'nın milli takım yolunu açabileceği gibi Moussa Sow için de yeni bir şans olacak. (DHA)

Beşiktaş'ta forvet farkı