Demba Ba'dan eski hocasına: Şarlatan!

Demba Ba'dan eski hocasına: Şarlatan!
Demba Ba'dan eski hocasına: Şarlatan!
Beşiktaş'ın Senegalli forveti Demba Ba, kendisini milli takıma çağırmayan Fransız teknik adam Alain Giresse için ağır bir ifade kullandı.

Alain Giresse, 2015 Afrika Uluslar Kupası'ndaki başarısızlığın ardından Senegal Milli Takımı'ndaki görevini bıraktı. Ancak Demba Ba, bu ayrılığa rağmen kendisini kadroya almayan Fransız hocadan hırsını alamadı.

Senegal basınına konuşan Beşiktaş 'ın tecrübeli futbolcusu, "Giresse ile ilgili hatırladığım tek iyi şey konaklama şartlarımızın iyileşmesi. Turnuvadaki başarısızlığın tek sorumlusu Giresse'dir. Çünkü teknik adamlık konusundaki kabiliyetlerinin ne kadar sınırlı olduğunu ortaya koymuştur. Senegal'in şarlatanlardan çok işin ehli insanlara ihtiyacı var" dedi.

"MİLLİ TAKIMI BIRAKABİLİRİM"

Skorer.com'da yer alan habere göre; Demba Ba, "Ülkem ve milli takım için çok şeyimi verdim. Şimdi yeni teknik kadro ile yeni bir macera başlayacak. Senegal halkını sahada mutlu etmek istiyorum. Eğer bu imkan bana verilirse hiç tereddüt etmeyeceğim. Ancak baktım ki işler yürümüyor. O zaman milli takımı bırakacağım" sözleriyle, yeni teknik kadroya mesaj gönderdi.


  ETİKETLER:

  Beşiktaş

  ,

  Afrika

  ,

  Konaklama

  ,

  zaman

  ,

  Demba Ba

  ,

  2015