Demba Ba'ya 9 numaralı forma

Demba Ba'ya 9 numaralı forma
Demba Ba'ya 9 numaralı forma
Beşiktaş'ın prensip anlaşmasına vardığı ve İstanbul'a getirdiği Demba Ba, Vodafone Arena'da Kulüp Başkanı Fikret Orman ile bir araya geldi.

İSTANBUL - Vodafone Arena'ya üstünde 'Gururlan' yazılı tişörtle gelen Demba Ba'yı Fikret Orman karşıladı. Başkan Orman, bir süre sohbet ettiği Senegalli futbolcuya ismi yazılı olan 9 numaralı Beşiktaş formasını verdi. Formayı giyen golcü oyuncu, daha sonra Orman ile birlikte poz verdi.

İşte Demba Ba'nın yıllık ücreti


Premier Lig takımlarından Chelsea'de forma giyen Demba Ba, BJK TV'ye yaptığı açıklamada, taraftarının ilgisinin kendisini mutlu ettiğini, stat inşaatından da etkilendiğini söyledi.

Prosedürler gereği sağlık kontrolünden geçeceğini ifade eden yıldız golcü, "Beşiktaş'ta oynayacağım için heyecanlı ve istekliyim. Herkese en çabuk şekilde kendimi göstermek istiyorum. Burası çok büyük bir kulüp ve bu kulübün parçası olmak istiyorum" diye konuştu.

Taraftarların kendisini çok sıcak karşıladığını kaydeden Senegalli futbolcu, "Bundan sonra da ilişkilerimiz iyi olacağını göstermiş oldular" dedi.

Beşiktaş Başkanı ise Demba Ba'nın transferiyle ilgili olarak, şunları söyledi:
"Beşiktaş'a faydalı olacağına inandığımız bir santrafor aldık. Uzun zamandır yapılan bir çalışma. Merhaleler katederek geldik. Bütçemize uyması gerekirdi. Beşiktaş Kulübü'ne faydalı olacak transferler yapmak istiyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. 1-2 tane daha transfer yapma düşüncemiz var."

Demba Ba'ya Vodafone Arena'yı gezdiren İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Kulüp Basın Sözcüsü Metin Albayrak, stadyumun özellikleri hakkında bilgiler verdi. (AA)

Demba Ba'dan sonra Lanzini de bitiyor

VODAFONE ARENA GÖRÜNTÜSÜ ÖNÜNDE SELFİE ÇEKTİ

Beşiktaş'ı Avrupa'da bekleyen tehlike