Demba Ba'ya çirkin hareket!

Demba Ba'ya çirkin hareket!
Demba Ba'ya çirkin hareket!
Attaürk Olimpiyat Stadı'nda Beşiktaş'ın penaltılar sonucu 6-4 kazandığı Liverpool maçında, İngiliz ekibi oyuncularının da tepkisini çeken bir olay yaşandı.

Liverpool'un malzemecisi, maçın uzatma dakikalarında oyunun durduğu anda kendisinden su isteyen Beşiktaş 'ın yıldız golcüsü Demba Ba'ya 'Hayır' yanıtını verdi.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; tribünlerden büyük tepki gören bu hareket sonrası Liverpool forması giyen futbolcu Sterling, Senegalli oyuncu ile suyunu paylaştı.

İşte Beşiktaş'ın penaltılarındaki o ayrıntı!

OLİMPİYAT'TA TRİBÜN ŞOV

70 bin Beşiktaşlı taraftarın maça yarım saat kala başlattığı tribün şov izleyenleri büyüledi. Uzun bir aradan sonra Atatürk Olimpiyat Stadı'nı dolduran Beşiktaş taraftarı, rakip Liverpool olunca hiç susmadı. Beyaz bayraklar ve atkılar ile görsel şölen yapan taraftarlar, maç içinde de tezahüratlarıyla Olimpiyat Stadı'nı inletti.

Liverpool'un yurt içi yurt dışı bütün deplasmanlarına gitmesi ile ünlü taraftarı ise Olimpiyat Stadı'ndaki maça beklenen ilgiyi göstermedi. İngiltere ve çeşitli Avrupa ülkelerinden gelen Liverpool taraftarı arasında çok sayıda Liverpool sempatizanı Türk vatandaşının da olduğu görüldü. Liverpool Kulübü, kendilerine ayrılan 4400 biletin tamamını satın almasına rağmen ancak 1500 bilet satabildi.

Liverpool'u devirdi, Borsa'da coştu