Demba Ba'ya soru: Müslüman mısın, İslamcı mı?

Demba Ba'ya soru: Müslüman mısın, İslamcı mı?
Demba Ba'ya soru: Müslüman mısın, İslamcı mı?
Beşiktaş'ın yıldız golcüsü Demba Ba, Paris'te yaşanan terör saldırısı hakkında görüş bildirirken, kendisine şok bir soru yöneltildi.

Canal Plus’ta yayınlanan bir programa konuk olan Demba Ba, Paris'te 12 kişinin hayatını kaybetmesiyle sonuçlanan Charlie Hebdo dergisine yönelik terör saldırısı hakkında konuştu.

Fernandes'e uyarı: Demba Ba'dan uzak dur


'Je Suis Charlie' yazılı bir tişört giyip giymeyeceği sorulan dünyaca ünlü futbolcu, "Böyle bir tişört giymeyeceğim. Ölenlerin ailelerinin acısı paylaşmak için siyah tişört giyeceğim. Bu konu hakkında fazla yorum yapmak istemiyorum çünkü başka yönlere çekilebiliyor” ifadelerini kullandı.

Programın sunucularından Stephane Guy tarafından Senegalli golcüye "Müslüman mısın, yoksa İslamcı mı?" sorusu yöneltilmesi dikkati çekti. Fransızlar, sosyal medya üzerinden yaptıkları yorumlarda bu soruya tepki gösterdi.

Bilic taraftara 'politik' olarak da hayran


  http://www.radikal.com.tr/127138812713881

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  güzel soru! - zebda

  gayet doğru bir soru sormuş nesi şok?: musluman olmak inanc olarak bir dine ait olmak islamist olmak politik olarak bir dini ateşli şekilde savunup . başka insanlara saygısız ,saldırgan olmak ve hatta öldürmek demek..dindar olmak ve dinci olmak da ayrı şeyler.. artık islam dünyası bu ayrımı yapmaya başlasın ..yoksa zavallı bir şekilde kendilerini temize cıkarmak için nafile cabalayıp duracaklar!