Demet Akalın da kadroda!

Demet Akalın da kadroda!
Demet Akalın da kadroda!
Fenerbahçe'nin efsane kaptanı Alex de Souza'nın jübile maçı için Türkiye'den Brezilya'ya doğru yola çıkan kafilede, şarkıcı Demet Akalın ve eşi de yer aldı.

Profesyonel futbol kariyerine nokta koyan Alex de Souza 'nın jübilesinde, Fenerbahçeli eski futbolcular da sahaya çıkacak. Brezilya'da yarın oynanacak karşılaşma için ünlü isimler Brezilya’ya doğru yola çıkarken şarkıcı Demet Akalın ve eşinin de kafilede yer alması dikakti çekti.

Yıldız fubolcu, Fenerbahçe’de bir dönem birlikte oynadığı Tuncay Şanlı ve Rüştü Reçber’in yanı sıra Stephen Appiah, Semih Şentürk, Mateja Kezman, Fabio Luciano, Diego Lugano, Deivid de Souza, Mehmet Aurelio ve teknik direktör Zico'yu da organizasyona davet etti.

Alex’in jübilesinde forma giyecek isimler şöyle:
"Amoroso, Appiah, Aristizabal, Artur, Athirson, Cleber, Deivid, Djalminha, Edmundo, Euller, Evair, Fabiano, Felipe, Gamarra, Gilberto Silva, Junior Baiano, Kezman, Leonardo, Luisao, Marcelo Ramos, Maurinho, Mozart, Nenem, Oseas, Paulo Miranda, Paulo Nunes, Pedrinho, Rivaldo, Rivarola, Rubens Junior, Cesar Sampaio, Semih, Tcheco, Tiago, Tuncay, Velloso, Zico."