Demir parmaklıklar arkasında röveşata

Bursa E Tipi Ceza İnfaz Kurumu ile Futbol Federasyonu Bursa Bölge Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği ve Bursa Şöhretler Karması, Yavru Timsahlar, Açık Görüşspor ve E Tipi Ceza İnfaz Kurumu gibi takımların katıldığı futbol turnuvası dün başladı.

BURSA - Bursa E Tipi Ceza İnfaz Kurumu ile Futbol Federasyonu Bursa Bölge Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği ve Bursa Şöhretler Karması, Yavru Timsahlar, Açık Görüşspor ve E Tipi Ceza İnfaz Kurumu gibi takımların katıldığı futbol turnuvası dün başladı.
E Tipi Cezaevi Müdürü Ali Şanoğlu, Şöhretler Karması ile Yavru Timsahlar arasında oynanan turnuvanın açılış maçı öncesinde düzenlenen törende, turnuvanın düzenlenmesinde önemli rol oynayan Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Er'e teşekkür etti. Er'in rahatsızlığı nedeniyle törene katılamadığını dile getiren Şenoğlu, "Bursaspor ve Futbol Federasyonu Bursa Bölge Müdürlüğü'nün katkılarıyla cezaevinde bulunanlara spor yapma imkânı sunduk. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.
Mesut Şen ve Ersel Altıparmak da oynuyor
Törene Bursapor Teknik Direktörü Samet Aybaba ile Bursapor'un eski futbolcusu Okan Yılmaz da katıldı. Yavru Timsahlar'a karşı mücadele eden teknik direktörlüğünü Kemal Batmaz'ın yaptığı Şöhretler Karması'nda Samet Aybaba, Mesut Şen, Ersel Altıparmak, Adnan Altıparmak, Faruk Korkmaz, Ali Ademoğlu, Hakan Cenkçiler, Okan Yılmaz ve Osman Orhan yer aldı. Turnuva tek devreli lig usulüne göre yapılacak. (Spor Servisi)