Demirkol çıldırdı: Be gerizekalılar!

Demirkol çıldırdı: Be gerizekalılar!
Demirkol çıldırdı: Be gerizekalılar!
Ezeli rakipler Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan TFF Süper Kupa maçında yaşanan olaylarının yankıları sürüyor.

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, NTV SPOR'da yayınlanan 'Spor Servisi' programında Fenerbahçe - Galatasaray maçında sahaya yabancı madede atan taraftarlara sert tepki gösterdi.

Muslera'dan Fenerbahçe taraftarına teşekkür


Galatasaray file bekçisi Fernando Muslera'nın, rakibi Volkan Demirel'in bulunduğu kaleye yabancı madde atılmasını önlemek için yaptıklarına vurgu yapan Demirkol, "İkinci yarı öncesi Volkan'ın kafasına yağdıkça yağıyor. Adam geldi 100 metreden, 'Atmayın' dedi. 'Ben de orada onların seyircisi önünde duruyorum, onlar da bana mı atsınlar?' dedi. Bunu anlatmaya çalışıyor. İyi de anlatıyor, ben anlıyorum 500 metreden" ifadelerini kullandı.

Sahaya meşale ve çakmak fırlatan taraftarları hedef alan Demirkol, "Uruguay'da bir adam geliyor ve bize bir şey anlatmaya çalışıyor. Diyor ki; sen atıyorsun ama onu, ben de oradayım, bana da atarlar. Sonuna da 'Be gerizekalılar' demesi lazım aslında. Bunu anlayamıyor musunuz yani?" şeklinde konuştu.      

Sosyal medyada güldüren Muslera caps'leri