Demirören: Hemem Terim ile masaya oturacağız

Demirören: Hemem Terim ile masaya oturacağız
Demirören: Hemem Terim ile masaya oturacağız
Türkiye Futbol Federasyonu, Galatasaray ile yollarını ayıran teknik direktör Fatih Terim ile masaya oturuyor.

Galatasaray Yönetim Kurulu, Fatih Terim ile sözleşmesini uzatmayıp yollarını ayırması üzerine Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in, "Zaten 3+1 yıllık kontrat için kendisinden söz almıştık. Hemen masaya oturup, ayrıntıları konuşacağız" dediği iddia edildi.

DEMİRÖREN'DEN YALANLAMA

Türkiye Futbol Federasyonu, "Yıldırım Demirören, Fatih Terim'den 3+1 yıllık sözleşme için söz aldı" iddiası üzerine bir açıklama yaptı.

TFF'nin açıklaması şöyle:
"Medyada bu akşam saatlerinde "A Milli Takımımız ve Galatasaray Spor Kulübü Teknik Direktörü Sayın Fatih Terim'in Galatasaray Spor Kulübü ile mevcut sözleşmesinin sonlandırıldığına" yönelik haberler yer almıştır.

Bu haberlerden kısa bir süre sonra bazı basın-yayın organlarında, Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören'e atfen "Fatih Terim ile yeni bir sözleşme imzalanacağı" ve hatta bazı spor yorumcuları tarafından iddia edildiği üzere "Sözleşmenin yarın imzalanacağı" şeklinde değerlendirmelere yer verildiği görülmektedir.

Tüm bu haber ve değerlendirmeler gerçeği yansıtmamakta olup, Türkiye Futbol Federasyonu olarak gelişmeleri yakından takip ettiğimizi kamuoyunun bilgisine saygıyla duyururuz."

Galatasaray'da Terim dönemi sona erdi