Demirören'e 40 milyon TL

Demirören'e 40 milyon TL
Demirören'e 40 milyon TL
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, kulüpten alacağı 103 milyon TL için 'hibe' sözü veren eski başkan Demirören'e ne kadar ödeme yapacaklarını açıkladı.

Beşiktaş Divan Kurulu'nda konuşan Başkan Fikret Orman, Yıldırım Demirören'in alacağının 30 milyon TL'lik bölümünü bağışlayacağını, 30 milyon TL'lik bölümün sponsorluklarla kapatılacağını, kalan 40 milyon TL'lik bölümün ise kendisine ödeneceğini söyledi.

Beşiktaş istedi ve aldı: 2-1


Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Başkan Orman, Fenerbahçe -Rizespor maçı için yapılan açıklama ile ilgili, "Orada Çebi, ben ve yeni iletişimci arkadaşlarımız arasında iletişimsizlik oldu. Durum farklı algılandı" dedi.

NET BORÇ 568 MİLYON TL

Öte yandan Denetleme Kurulu Başkanı Feyyaz Tuncel, geçen döneme göre borcun 78 milyon lira arttığını söyledi. Tuncel, kulübün alacaklarının ise 71 milyon 639 bin 323 lira olduğunu, mevcutlar ve alacakların düşülmesiyle borcun 568 milyon 404 bin 776 liraya ulaştığını belirtti. Beşiktaş'ın eski ve yeni yöneticilere borcu ise 135 milyon 297 bin 781 TL olarak açıklandı.

"YETER ARTIK FİKRET..."

Kasımpaşa maçı için Olimpiyat Stadı'na gelen az sayıdaki Beşiktaşlı taraftar başkan Orman'ı protesto etti. Tribünden, "Yeter artık Fikret, senin süren doldu" tezahüratları duyuldu.

İnönü'de fıkra gibi olay