Denizli: Daha fazla yiyebilirdik

Denizli: Daha fazla yiyebilirdik
Denizli: Daha fazla yiyebilirdik
Galatasaray'ın 1 puanla ayrıldığı Kasımpaşa maçının ardından değerlendirmelerde bulunan Teknik Direktör Mustafa Denizli, "Daha fazla yiyebilirdik ama daha fazla atamazdık" dedi.

RADİKAL - Galatasaray'da çıktığı ilk maçında Kasımpaşa ile 2-2 berabere kalan teknik direktör Mustafa Denizli, karşılaşma sonrası şu değerlendirmelerde bulundu:

"3 puandan önce burada bir puan kazandık. Şu anki tabloda bir puan kazançtır. Dönem dönem iyi şeyler yaptık. Burada önemli olan nasıl başladığımız değil. Nasıl bitireceğiz diye geldik. Uzun bir yol var zaman zaman böyle görüntülerimiz olabilir. Böyle bir zorlu deplasmandan kaybetmeden dönmek de önemli. Kasımpaşa çok iyi bir takım ve zaman zaman bizden üstündü. Gayet tabii eksiklerimiz var.

Kasımpaşa-Galatasaray (saat 20.15)

Biraz sıkıntılı bir dönem başlangıcı oldu. Yarışın üçte biri doldu. Her hafta üzerine bir şeyler koyarak devre sonunu buluruz.

Galatasaray ile yediği goller yan yana örtüşmüyor. Daha fazla yiyebilirdik ama daha fazla atamazdık. Ama iki idman yaptık, daha fazla potansiyel var. Bir yola çıkıyoruz. Bu yolculukta kimsenin ayağı dışarı basmayacak, ekip halinde hareket edecek. Zor bir gündü Kasımpaşa ile kim oynansa burada zorlanır. Hem bireysel hem de takım olarak iyiler."

ÇALIMBAY'DAN HAKEMLERE ELEŞTİRİ

Kasımpaşa Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, ise Galatasaray ile 2-2 berabere kaldıkları maçın ardından yaptığı açıklamada, "Hakem hataları sıralamadaki yerimizi etkiledi" dedi. Maç sonu düzenlenen basın toplantısında konuşan Çalımbay, şunları söyledi:

"Oynanan oyunun karşılığı bu olmamalıydı. İyi futbol oynadık, mağlup durumdayken de iyi oynadık. Ama bu sene hakem arkadaşlardan çok çekiyoruz. Donk'un vuruşunun gol olduğunu biliyoruz. Yerde sakatlanan oyuncu var kafasına darbe almış ama hakem oyunun durdurmadı. Ben oyuncularımı tebrik ediyorum hiçbir zaman oyundan kopmadılar. Galatasaray'ı da tebrik ediyorum ama biz galibiyeti kaçırdık.

Hakem hatalarından sıkıntılı puanlar kaybettik. O hatalar olmasa şu anda konumumuz çok farklı durumda olabilirdi. Hakem hataları her yerde oluyor, bizlerin de hatası oluyor ama biraz daha hakemlerin dikkatli olması gerekiyor. Sezonun ikinci yarısında bu hatalar olursa çok daha fazla can yakabilir."

Kadir ÇETİNÇALI/DHA