Denizli eski ekibi topluyor

Fenerbahçe yönetimi tarafından kadro dışı bırakılan yıldız futbolculardan Ogün Temizkanoğlu, Ali Akdeniz ve Abdullah Ercan'a Manisa yolu gözüktü.

İSTANBUL - Fenerbahçe yönetimi tarafından kadro dışı bırakılan yıldız futbolculardan Ogün Temizkanoğlu, Ali Akdeniz ve Abdullah Ercan'a Manisa yolu gözüktü. Önceki gün Vestel Manisaspor'a basın önünde imza atan Mustafa Denizli, yeni sezon için transfer çalışmalarına başlarken, eski öğrencilerine de teklif götürdü. Bu futbolcular, bonservisleri ellerinde olduğu için eski teknik direktörlerinin teklifine sıcak bakıyorlar.
Ogün için Samsunspor da devrede
Ogün'e Samsunspor cephesinden de teklif var. Samsunspor Genel Menajeri Süleyman Hurma, dün Ogün'le İstanbul'da biraraya geldi. Altay maçından sonra İstanbul'a geçerek Kulüp Başkanı İsmail Uyanık'la birlikte transfer çalışmalarını sürdüren Hurma, görüşmenin olumlu geçtiğini, transfer teklifine sıcak yaklaşan Ogün-'ün, şartlarda anlaşma sağlandığı takdirde Samsun'a gelmek istediğini söyledi. Hurma, Samsunspor'un eski futbolcularından Fenerbahçeli Ali Akdeniz ile Kocaelisporlu Nuri ve kaleci Ahmet Şahin'le de görüştü. (Spor Servisi)