Denizli: Galatasaray benim yuvam

Denizli: Galatasaray benim yuvam
Denizli: Galatasaray benim yuvam
Galatasaray'da Lucescu, Tuchel, Hitzfeld ve Klinsmann'dan olumsuz yanıt alınması sonrası teknik direktörlük adı geçen Mustafa Denizli, bu yöndeki soruya yanıt verdi.

Galatasaray 'a teknik direktör olacak mı? Başkan Ünal Aysal ile görüştü mü? Teklif gelirse kabul eder mi? Kısacası Mustafa Denizli Galatasaray'ın başına tekrar geçecek mi? Geçtiğimiz Eylül ayında Aysal ile yediği yemekten sonra ilişkileri nasıl gitmişti?

Adı artık tüm medyada Galatasaray için 'tek çare' olarak geçen tecrübeli teknik adam, 3puan.com'a konuştu.

Aysal: Mustafa Denizli'yi herkes ister


İşte Denizli'nin anlattıkları:
"Ünal Bey ile geçtiğimiz senenin sonunda Fatih'n ayrılışının ardından yemek yedik. Uzun uzun konuştuk. O günkü şartlar gereği beraber çalışamadık. Bugünlerde herkes beni arayıp Galatasaray'ın başına geçip geçmeyeceğimi soruyor. Ama bu soruyu Galatasaray'a sormak gerekiyor. Benim açımdan cevap verilebilecek bir durum değil.

Ben Galatasaray'da Mustafa Denizli oldum. Galatasaray'da çalışırken de Beşiktaş 'a sempatim olduğunu söylemiştim. Ama benim yuvam Galatasaray'dır. Çünkü beni ben yapan iki yer var bu hayatta. Biri Altay, biri Galatasaray. Yaşadıklarımız unutulmaz. Bana kattıkları inanılmaz. Galatasaray çok büyük bir camia. Orada hem benim geçirdiğim süre hem de Galatasaray'ın benimle geçirdiği süreç çok keyifliydi. Tekrarı olur mu? Herkes arayıp soruyor. Ama şu anda gerçekten bunu cevap vermem doğru değil."

Lucas Ontivero'ya talip çıktı