Denizli'den 2 yıllık imza

İkinci Futbol Ligi A Kategorisi'nde yer alan Vestel Manisaspor, teknik direktör Mustafa Denizli ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Manisa Ves Kafe'de düzenlenen törende Mustafa Denizli, kendisini 2 yıllığına Siyah-Beyazlı renklere bağlayan imzayı attı.

MANİSA - İkinci Futbol Ligi A Kategorisi'nde yer alan Vestel Manisaspor, teknik direktör Mustafa Denizli ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Manisa Ves Kafe'de düzenlenen törende Mustafa Denizli, kendisini 2 yıllığına Siyah-Beyazlı renklere bağlayan imzayı attı. Zor bir çalışmanın başında olduklarını anlatan Denizli, şöyle konuştu: "Hiçbir çalışma kolay değildir. Önemli olan zoru kolaya çevirmek ve başarıya dönüştürmektir. Ekip çalışması yapılmazsa başarıya ulaşılması zordur. Biz büyük bir ekip oluşturmak amacındayız. Fazla söz söylemeyeceğiz, çalışacağız. Bugünden itibaren değişikliklere başlayacağız."
Vestel Manisaspor'un, haddinden fazla para harcayacak bir takım olarak görülmemesini isteyen tecrübeli çalıştırıcı, "Bir takımın harcayacak 30 milyon doları var ise bana ihtiyacı yok. Söylenen rakamlar bizim çalışma sistemimizi bozuyor. Türkiye'de hiçbir kuruluş şehri ile bu kadar birleşmedi. Manisa'nın Vestel ile birlikteliği benim tercihimde en büyük etken oldu" diye konuştu. Denizli, "Antrenmanlarda eşofman giyecek misiniz?" sorusuna karşılık, "Transfer çalışmalarında fiilen
işin içinde olmayacağım. Ancak daha sonraki çalışmaların hepsine katılacağım" yanıtını verdi. Denizli, Türkiye'de şimdiye dek yaptığı sözleşmelerin altında bir ücretle Vestel Manisaspor'a geldiğini de kaydetti. (Spor Servisi)