Denizlispor'da gündem Mesut Bakkal

Denizlispor'da gündem Mesut Bakkal
Denizlispor'da gündem Mesut Bakkal
PTT 1. Lig ekibi Denizlispor'da teknik direktör arayışı sürerken, yönetimin Mesut Bakkal'ı ikna etmeye çalıştığı öğrenildi.

DENİZLİ - Mehmet Altıparmak'ın ayrılmasından sonra kapısını çaldıkları Mesut Bakkal'dan olumsuz yanıt alan yönetim, yeni önerilerle tecrübeli teknik adamı masaya oturtmak için gayret gösteriyor. Bu girişimlerden de sonuç alınmaması halinde ibre, Başkan Mustafa Şavluk ve Asbaşkan Taner Atilla'nın ön görüşme yaptığı Oğuz Çetin, Uğur Tütüneker ve Tayfur Havutçu'ya dönecek.

Asbaşkan Taner Atilla, şu an listelerinde 7 ismin bulunduğunu ve bu adaylar üzerinde değerlendirme yaptıklarını belirterek, "Görüşmelerimiz ve temaslarımız sürüyor. En kısa sürede sonuç almak için gerekeni yapacağız" şeklinde konuştu.

Bu arada 22 Kasım Pazar günü Atatürk Stadı'nda oynanacak Adana Demirspor maçının bilet fiyatları belirlendi. Buna göre; kale arkası biletleri 5, maraton ile A ve E kapalı tribün biletleri 10, B ve D kapalı tribün biletleri ise 20 liradan satılacak. Osman Nuri BOYACI (DHA)