Derbi öncesi kalp krizi geçirdi!

Derbi öncesi kalp krizi geçirdi!
Derbi öncesi kalp krizi geçirdi!
Sarı-kırmızılı kulüp, Türk Telekom Arena'da 24 Mayıs Pazar günü Beşiktaş ile oynanacak zorlu maç öncesi büyük bir şok yaşadı.

Galatasaray 'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun uzun zamandır yardımcılığını yürüten antrenör Yıldırım Uran, kalp krizi geçirdi. Apar topar anjiyo yapılan Uran'a stent takıldı. Uran'ın şansı, kalp krizi geçirmeye başladığı anda hastanede olmasıydı.

Galatasaray-Beşiktaş maçı Hüseyin Göçek'in

Yıldırım'ın Uran'ın küçük bir şikayetle başlayan rahatsızlığı ameliyat masasında bitti. Uran'ın Beşiktaş derbisinde takımla birlikte olamayacağı ve birkaç gün istirahat edeceği öğrenildi.

KOLUNDA AĞRIYLA BAŞLADI

Antrenör Uran'ın çok ucuz atlattığı olay şöyle gelişti; gündüz saatlerinde İzmir 'den gelen bir sporcuyu kulüp doktoru Yener İnce'ye muayene ettirmek isteyen Uran, Bahçelievler Medical Park Hastanesi'ne gitti. Bu esnada kolunda ağrı hisseden Uran, kulüp dokturu İnce'ye rahatsızlığını iletti. Bunun üzerine İnce, Uran'ı hastanedeki bir kardiyoloğa yönlendirdi. Yapılan kontrollerde Uran'ın kalp krizi geçirmeye başladığı ortaya çıktı. Apar topar ameliyata alınan Uran'ın kalp damarına stent takıldı.

Wayne Rooney'nin oğlu Kai Galatasaray forması Ada'da geniş yankı buldu