Derbi sonrası tehdit skandalı!

Derbi sonrası tehdit skandalı!
Derbi sonrası tehdit skandalı!
Galatasaray-Beşiktaş derbisinde penaltıya sebebiyet veren siyah-beyazlı stoper Dany'nin, maç sonrası cep telefonundan ve sosyal medyadan tehdit edildiği ortaya çıktı.

Bazı kendini bilmezlerin “ Beşiktaş ’tan çek git. Yoksa senin için iyi olmayacak” tarzında mesajlar atması üzerine paniğe kapılan Dany Nounkeu, konuyu ilk olarak Futbol Genel Direktörü Önder Özen’e aktardı.

Yok artık Almeida!


Habertürk'ten Erhan Telli'nin haberine göre; Önder Özen ve yönetim kurulu, Dany’e “Sonuna kadar senin arkandayız” deyince Kamerunlu derin bir nefes aldı. İlk etapta yasal işlem yapılmasını isteyen Dany’nin, daha sonra bu kararından vazgeçtiği öğrenildi.

Özen’in yanı sıra Başkan Fikret Orman ve İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi’nin desteğinden son derece mutlu olan Kamerunlu, yönetime "Benim buraya kiralık gelmem bir şey değiştirmez" diyerek kendini şu sözlerle ifade etti:
"Bugüne kadar formasını giydiğim her takımda elimden gelen her şeyi yapmışımdır. Hiçbir oyuncu ekmek kazandığı yere ihanet etmez. Seneye Galatasaray ’a döneceğim diye kesin bir şey yok. Burada da kalma ihtimalim yüksek. İsterlerse kalırım. Mağlubiyete benim kadar üzülen olmamıştır. Bilerek bu hareketi yapar mıyım?"

Vodafone Arena'da son durum