Derbide skandal: O baban değil!

Derbide skandal: O baban değil!
Derbide skandal: O baban değil!
Real Madrid ile Atletico Madrid arasında Santiago Bernabeu'da oynanan İspanya Kral Kupası yarı final mücadelesinde şok bir olay yaşandı.

Real Madrid 'in 3-0 kazandığı derbinin ardından sahaya girerek galibiyeti kutlayan Marcelo, ırkçı saldırıya maruz kaldı.

Vidic resmen açıkladı


Büyük bölümü boşalmış olan statta kalan bir grup Atletico taraftarının, maç sonrası eflatun-beyazlıların Brezilyalı sol yıldızı Marcelo'ya ırkçı tezarürat yaptığı ileri sürüldü. Marca Gazetesi'nde yer alan habere göre; Real Madrid'in yedekleri ısınmak için sahaya çıkarken, taraftarlar Marcelo'ya "Sen bir maymunsun" diye bağırmaya başladılar. Sonrasında işler daha da çirkinleşti. Marcelo'nun oğlunu sahada gören holiganlar "Marcelo senin baban değil" diye bağırdılar.

Konuyla ilgili Twitter hesabından açıklama yapan Sambacı, "Bana bugün destek veren herkese teşekkür ediyorum. Bu tür bir olayla ilk kez karşılaşmasam da böyle ırkçı türden hareketlere karşı güçlü olacağımızın sözünü verebilirim. Bu hareket beni ve ailemi etkilemedi" ifadelerini kullandı.

Beckham'ın alacağı takımın adı 'Metroseksüeller' mi?