Derbiden önce türbeye

Derbiden önce türbeye
Derbiden önce türbeye
Fenerbahçe cephesi, derbi öncesi saha içinde hazırlıklarını tamamladı ancak saha dışında da çalışmalar sürüyor. Teknik direktör İsmail Kartal ise çok özel bir yerdeydi.

Sarı-Lacivertliler, dev derbiden alınlarının akıyla çıkabilmeleri için idmanların dışında da bir çok girişimde bulunuyorlar.

HaberTürk 'te yer alan habere göre işte Fenerbahçeliler'in derbi öncesi yaptıkları;İsmail Kartal: Tecrübeli çalıştırıcı, dün sabah Beykoz’da bulunan Hz. Yüşa Tepesi’ne giderek dua etti.
Gökhan Gönül: Günün büyük kısmını uyuyarak geçiriyor.
Bekir İrtegün: Cezalı olduğu için forma giyemeyecek olmasına rağmen Samandıra’da bağlama çalarak arkadaşlarına moral veriyor.Dirk Kuyt: Neredeyse odasına hiç girmeyen Hollandalı, yakaladığı herkesle muhabbet edip tüm tesisle neşesini paylaşıyor.Caner Erkin: Uğurlarından biri de bilardo oynamak. Yıldız oyuncunun bu konudaki partneri ise Alper Potuk.Moussa Sow: Senegalli yıldız, her derbi öncesinde olduğu gibi maçlara Kur’an-ı Kerim okuyarak hazırlanıyor.Volkan Demirel: Vaktini genelde film izleyerek geçiriyor.Emre Belözoğlu: Sabah herkesten erken kalkıp tesislere gelerek 5-10 tur koşu yapıyor. Daha sonra hem hocasıyla hem oyuncularla baş başa görüşmeler yapıyor.