'Devler Ligi' öncesi risk almazlar

Fransız takımları UEFA Kupası'nda çok iyi işler yaptı iki gün önce. Şimdi Horozlar, Lille ve Lyon'un Şampiyonlar Ligi'ndeki geleceğine kilitlenmiş durumda. İki takımın şu anki form grafikleri iç açıcı değil.
Haber: BENER ONAR / Arşivi

Fransız takımları UEFA Kupası'nda çok iyi işler yaptı iki gün önce. Şimdi Horozlar, Lille ve Lyon'un Şampiyonlar Ligi'ndeki geleceğine kilitlenmiş durumda. İki takımın şu anki form grafikleri iç açıcı değil. Devler Ligi öncesi bugün Lille'in sahasında karşılaşıyorlar. İki takımın 'kilit'leri Lille'li Bodmer ve Lyon'lu Junihno maçta oynamayacak. Bu maçtan bir galip çıkmaz diye düşünmekteyim. Çıkan olursa da bu takımın adı Lille olur.
Bu sene Avrupa'nın devleri sarsıla sarsıla bir hal oldu. İlk depremzede takımım Bayern.


Büyütmek için tıklayınız
Bavyeralılarla Hitzfeld'in ikinci evliliği o kadar uzun süreli olmayacak gibi geliyor bana. Yine de 'Oberliga' yolcusu 'Alamanya' Aachen'i yenerler.
'Şikezade'lerden Milan ise Chievo'ya konuk olacak. Şişman adam Ronaldo'nun Gilardino'yla ileri ikiliyi oluşturacağı söyleniyor. Ronaldo kariyerinin her döneminde beyaz pencere açtığı zaman başarılı olmuştur. Milan'ın kazanacağı bu maç seyircili oynanacak haberiniz olsun.
"Toulouse her daim denenmeye değer", "Hamburg gaza mı geldi ne?" diyerek noktaya koyalım: Herkese kazasız belasız bir hafta sonu olması dileğiyle.