Devre arasında ortalık karıştı

Devre arasında ortalık karıştı
Devre arasında ortalık karıştı
Derbi maçın devre arasında Galatasaraylı Melo, Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic'le tartıştı. Bilic'in üzerine yürüyen Melo'yu, Gökhan Töre sakinleştirdi.

RADİKAL - Beşiktaş - Galatasaray maçının devre arasında iki takımın bazı futbolcuları ve teknik adamları arasında gerginlik yaşandı.

Melo ilk yarının bitiş düdüğünün ardından Bilic'in yanına gidip kulağına bir şeyler söyledi.Sarı kırmızılı takımın Brezilyalı oyuncusu Felipe Melo, soyunma odasına giderken, siyah beyazlıların teknik direktörü Slaven Bilic ile tartıştı. Bilic'in üzerine yürüyen ve kızgın bir ifadeyle söylenen Melo'yu, araya giren Gökhan Töre uzaklaştırdı.

Bilic, Melo'nun sırtına koyduğu eli sert biçimde çekti.Felipe Melo ile Slaven Bilic arasındaki bu gerginliğe, Melo'nun ceza sahası içerisinde Beşiktaşlı futbolcu Veli Kavlak'a dirsekle yaptığı müdahelenin neden olduğu öngörülüyor.

Bilic'in üzerine yürüyüp sert tonda bir şeyler söyleyen Melo'yu, Gökhan Töre sakinleştirdi.CÜNEYT ÇAKIR, WESLEY SNEIJDER'İ ÇILDIRTTI! 


Bu arada maçın 27. dakikasında kaleyi karşıdan gören bir noktada şut çekmek üzere iken, önünde duran hakem Cüneyt Çakır yüzünden bu isteğini gerçekleştiremeyen Wesley Sneijder, çok sinirlendi.

Çakır’ın önünde olması nedeniyle müsait durumda şutunu çekemeyen Hollandalı, daha sonra Beşiktaşlı Jose Sosa ile çarpıştı ve Galatasaray topu kaybetti.
Wesley Sneijder Cüneyt Çakır’a çok sinirlenirken uzun süre tepkisini ortaya koydu. (AA)