Di Maria Taraftardan Özür Diledi

Di Maria Taraftardan Özür Diledi
Di Maria Taraftardan Özür Diledi
Arjantinli futbolcu Angel di Maria, Real Madrid'in Celta Vigo ile oynadığı maçta oyundan alınırken taraftara yönelik kaba bir hareket yaptığı iddialarına açıklık getirdi.

MADRİD - İspanya La Liga ekiplerinden Real Madrid, Santiago Bernabeu Stadı'nda Celta Vigo ile oynadığı karşılaşmada oyundan çıkarken taraftara yönelik kaba bir hareket yaptığı iddia edilen takımın Arjantinli futbolcusu Angel Di Maria'nın taraftardan özür dilediğini duyurdu.

Bale hakkında ilginç iddia


Real Madrid yönetimi, İspanya'da polemik konusu haline gelen olaya ilişkin resmi yayın organları televizyon kanalı ve kulübün resmi internet sitesinden açıklama yaptı.

Açıklamada, olayla ilgili Di Maria'nın görüşleri paylaşılırken, futbolcunun, "Ne taraftara, ne de teknik direktöre yönelik hiçbir saygısızlık yapmak istemedim. Yine de kendini kötü hisseden olduysa özür dilerim" ifadesine yer verildi.

Di Maria, sahadan çıkarken yaptığı hareket ile ilgili "Her erkeğin, özellikle koşarken yapabileceği doğal bir hareketti. Bu, saha içinde çok kez yapılır. Televizyonda da görülüyor ki saliselik bir şey. Hiçbir şey değil" değerlendirmesinde bulundu. (AA)