Dia Maria'dan Madrid'e veda!

Dia Maria'dan Madrid'e veda!
Dia Maria'dan Madrid'e veda!
İspanyol ekibi Real Madrid, Arjantinli yıldız Angel Di Maria ile yollarını ayırdı.

MADRİD - Real Madrid Kulübü, Portekiz ekibi Benfica'dan 2010 yılında transfer edilen Angel Di Maria'nın İspanyol ekibinde hak ettiği değeri görmediğini düşünerek ayrılmakta ısrarcı olması sonucu kendisiyle yollarını ayırdı.

Atletico Madrid 1-0 Real Madrid


La Liga'da yarın Cordoba ile karşılaşacak Real Madrid'in bugünkü antrenmanına çıkmayan 26 yaşındaki futbolcu, kulüp tesislerine gelip takım arkadaşlarıyla vedalaştı. Real Madrid Teknik Direktörü Carlo Ancelotti de düzenlediği basın toplantısında, yıldız ismin takımdan ayrıldığını söyledi.

Real Madrid'in transfer sezonunu kapattığını, Di Maria'nın yerine kimsenin alınmayacağını kaydeden Ancelotti, orta sahada Isco, James, Kroos, Khedira, Modriç, Alonso ve Illarramendi gibi önemli oyunculara sahip olduklarını vurguladı

Bu arada İspanyol ve İngiliz medyası, Arjantinli Di Maria'nın yaklaşık 60 ile 70 milyon Euro arasında bir bonservis bedeli karşılığında İngiltere 'nin Manchester United takımına transfer olduğunu duyurdu.

Öte yandan Real Madrid'de gelecek sezon sonunda sona eren sözleşmesini yenilemediği için Sami Khedira ile yaşanan sorun aşıldı. Carlo Ancelotti, Khedira'nın Real Madrid'de kalacağını ve takımda yer bulacağını açıkladı. (AA)

Atletico Madrid şokta! 8 maç ceza...