Didier Drogba noktayı koydu

Didier Drogba noktayı koydu
Didier Drogba noktayı koydu
Amerikan Birinci Futbol Ligi'nde (MLS) Montreal Impact forması giyen Didier Drogba, İngiliz devi Chelsea'ye döneceği şeklindeki iddialara yanıt verdi.

MONTREAL - Montreal Impact'in resmi twitter hesabından yapılan açıklamada, Chelsea Kulübü'nün sahibi Roman Abramovich'in, kulüp ve Didier Drogba ile iletişime geçmediği duyuruldu. Açıklamada, Fildişi Sahilli futbolcunun Chelsea'ye geri dönmeyeceği kaydedildi.

DROGBA'DAN CHELSEA AÇIKLAMASI

Türkiye'de 1.5 sezon Galatasaray forması giyen Drogba, MLS eleme turundan sonra yaptığı açıklamada, kendisinin Montreal'e ait olduğunu, Chelsea'ye sadece formda kalmak için antrenmanlara gidebileceğini fakat orada oynamak gibi bir fikre sıcak bakmadığını ifade etti.

Jeune Afrique gazetesinde yer alan haberde, Roman Abramovich'in, Jose Mourinho'nun görevine son verdikten sonra Drogba ile iletişime geçtiği belirtilmişti. Abramovich'in, Drogba'dan antrenörlük lisansını alana kadar kulüpte idari görev almasını ve lisansı çıktıktan sonra da takımın başına geçmesini istediği iddia edilmişti. (AA)