Didier Zokora imzayı attı

Didier Zokora imzayı attı
Didier Zokora imzayı attı
Spor Toto Süper Lig takımlarından Akhisar Belediyespor, Fildişi Sahilli futbolcu Didier Zokora ile 2 yıllık anlaşma imzaladı.

MANİSA - Akhisar Belediyespor yönetimi, Trabzonspor ile sözleşmesini karşılıklı fesheden Didier Zokora ile bir süre önce prensipte anlaştı. 34 yaşındaki futbolcu, Yılmaz Atabarut Tesislerinde kulüp başkanı Hüseyin Eryüksel ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu törende 2 yıllık mukaveleye imza attı.

Törenin ardından bir açıklama yapan Zokora, Süper Lig 'de devam etmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, "Hocam beni çağırdığında çok mutlu oldum. Şimdi tüm yeteneklerimi takımımla paylaşmak istiyorum. İnşallah takım halinde iyi şeyler yaparız. Burada çok iyi bir şekilde karşılandım, bunun yanında iki veya üç antrenman seyrettim. Şu anda lige çok iyi şekilde hazırım" dedi.

Kulüp başkanı Hüseyin Eryüksel, yabancı transferi kotasını doldurduklarını belirtti. Genç bir oyuncu ile daha görüşme safhasında olduklarını aktaran Eryüksel, yabancı oyuncu Wato ile de yolları ayırmayı düşündüklerini sözlerine ekledi. (AA)