Diego Ribas 10 gün yok

Diego Ribas 10 gün yok
Diego Ribas 10 gün yok
Sağ bacak alt arka adalesinde zorlama ve kanama bulunan Diego Ribas Fenerbahçe'nin antrenmanına katılmadı. Diego'nun 10 gün sonra takımla birlikte çalışmalara başlaması planlanıyor.

İSTANBUL - Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe , Can Bartu Tesisleri'nde sabah saatlerinde yaptığı günün ilk antrenmanıyla çalışmalarına devam etti.
Teknik Direktör Ersun Yanal yönetimindeki antrenman, saat 10.30'da başladı ve 1 saat 10 dakika sürdü. Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başlayan antrenman, 2 grup halinde yapılan 5'e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti. Antrenman, bireysel çalışmalarla noktalandı.

SAKAT OLAN DIEGO İDMANA KATILMADI
Sağ bacak alt arka adalesinde zorlama ve kanama bulunan Diego Ribas antrenmana katılmadı. Diego'nun 10 gün sonra takımla birlikte çalışmalara başlaması planlanıyor. Üst solunum yolları enfeksiyonu geçiren Alper Potuk, tedbir amaçlı olarak antrenmana çıkmadı. Ağrıları bulunan Emre Belözoğlu ve Mehmet Topal'a ise özel program uygulandı. Egemen Korkmaz'ın tedavisine devam edildi. İzinli olan Dirk Kuyt da antrenmanda yer almayan bir diğer isim oldu.
Sarı-lacivertliler, Can Bartu Tesisleri'ndeki günün ikinci antrenmanına saat 18.30'da başlayacak. (dha)