Diego Ribas 27 dakika dua etmiş!

Diego Ribas 27 dakika dua etmiş!
Diego Ribas 27 dakika dua etmiş!
Sarı-lacivertli takımın Brezilyalı futbolcusu Diego Ribas, Celtic maçında gördüğü kırmızı karta ilişkin, "Golü yediğimiz an kendime kızgınlığım arttı. Saçma hareketimle olay zora girdi. O andan itibaren maç bitsin diye dua ettim" dedi.

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'nde oynadığı kritik Celtic maçında gördüğü kırmızı kartla tepki çeken Diego Ribas, maç sonu basın toplantısında kendisi için söylediği sözler nedeniyle teknik direktörü Vitor Pereira'ya teşekkür etti. Brezilyalı futbolcunun, gördüğü kart nedeniyle hocasından özür dilediği ve "Böyle güzel giden bir maçı berbat ettim. Elenseydik çok üzülürdüm. Neyse ki yolumuza devam ediyoruz" dediği öğrenildi.   

UEFA, Fenerbahçe'nin maç gününü değiştirdi

"TAHRİKLERE KAPILMAMAM GEREKİYORDU"

Sabah gazetesi'nde yer alan habere göre; Sambacı, takım arkadaşlarıyla maçın son dakikalarını izlerken yaşadığı duyguları paylaştı:
"27 dakika boyunca dua ederek maç izledim. Golü yediğimizde, kendime kızgınlığım bir kat daha arttı. Rahat kazanacağımız bir maç saçma hareketimle zora girdi. Johansen beni tahrik etti ama onun oyununa gelmemeliydim."

"KIRMIZI İÇİN 25 BİN EURO CEZA YOLDA"

Diego Ribas konusunda Başkan Aziz Yıldırım ve yönetimin, Sportif Direktör Giuliano Terraneo ve teknik patron Pereira'dan rapor isteyeceği, oyuncuya ceza verilip verilmeyeceğinin yapılacak yönetim kurulu toplantısında karara bağlanacağı ifade edildi. Yönetimin, Diego'ya ceza verilmesine sıcak baktığı ve oyuncuya 25 bin Euro'luk bir ceza gelme ihtimalinin yüksek olduğu belirtildi.

PEREIRA NE DEMİŞTİ?

"Bir suçlu aramıyorum. Diego çok tecrübeli bir oyuncu ve hata yaptığını biliyordur. Suçlu aramak için değil, takıma yardımcı olmak için burada bulunuyorum."

'Aman Klopp görmesin'