Diego Ribas herkesi şaşırttı

Diego Ribas herkesi şaşırttı
Diego Ribas herkesi şaşırttı
Fenerbahçe'nin transfer görüşmelerine başladığını KAP'a bildirdiği Brezilyalı yıldız Diego, kafalarda soru işareti bırakan bir açıklama yaptı.

Diego Ribas, takımı Atletico Madrid'in Şampiyonlar Ligi 'nde Real Madrid ile oynayacağı final maçı öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"EMİN DEĞİLİM"

Brezilyalı yıldız, "Gelecekte ne olacağından emin değilim. Herkes bu kulübü ne kadar sevdiğimi biliyor. Atletico Madrid ve Simeone bu kulübe gelmem için ne kadar fedakarlıkta bulunduğuna şahitsiniz. Bu kulüp için en iyisini yapmaya devam edeceğim. Ama ileriki zamanlarda neler olur garanti veremem. Herkes Lizbon'daki final maçına konsantre olmuş durumda. Daha sonra olasılıkları gözden geçiririz" ifadelerini kullandı.

Bir gazetecinin "Arda Turan ile Fenerbahçe 'yi konuştunuz mu?" sorusuna ise Diego, "Arda ile bu mevzuda hiç konuşmadım. Önümüzdeki Şampiyonlar Ligi finali var. Lizbon'dan sonra alternatiflerden birini değerlendirerek geleceğim ile ilgili en doğru kararı vereceğim" yanıtını verdi. Mehmet ÇİFTÇİ (DHA)