'Diego Ribas'a ihtiyacım yok'

'Diego Ribas'a ihtiyacım yok'
'Diego Ribas'a ihtiyacım yok'
Fenerbahçe'nin derbi maçtaki tek golünü atan Diego Ribas'ın, sezon başında teknik direktör Vitor Pereira tarafından gözden çıkarıldığı öne sürüldü. Milliyet Gazetesi'nden Ercan Güven, Pereira'nın bu düşüncede olduğunu Başkan Aziz Yıldırım'ın söylediğini yazdı.

Milliyet Gazetesi yazarı Ercan Güven, Galatasaray 'a karşı  Fenerbahçe 'nin tek golünü atan Diego Ribas ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya attı.

Ercan Güven'in derbi ile ilgili yazısından ilgili bölüm şöyle:
"Fenerbahçe’nin galibiyet golü, 37. dakikaya kadar Nani ve Diego’nun heyecan yaratan topuk paslarının ödülü olmalı!.. Olay yine Nani’nin topuk pasıyla başladı, Diego’nun ayağında bitti.

Volkan Demirel tarih yazıyor

O Diego ki, daha sezon başlamadan 'bu takımda ihtiyaç yok' denilen -Pereira’dan duymadım ama Pereira’nın öyle düşündüğünü bana Başkan Yıldırım söylemişti- ilk haftalarda kesilen, oynadığında kimseye kendini beğendiremeyen ama yılmayan, çalışan, koşan biri...

Köşe gönderine karate yapıp, reklam panolarına tekme çakarak golü sarı kartla kutlamasını herkes makul karşılamalı. Diego Fenerbahçe tarihine takımı, taktiği ve hocasının fikrini değiştiren ve bunu çalışarak yapan adam olarak geçecek devam ederse..."

Fenerbahçe-Galatasaray maçı sonrası olay tweet!