Diego Ribas'ın taraftar heyecanı

Diego Ribas'ın taraftar heyecanı
Diego Ribas'ın taraftar heyecanı
Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Diego Ribas, Trabzonspor'la yarın sahalarında oynayacakları maçta stadın dolacağını duyduğunu, bunun da kendisine ekstra bir güç verdiğini söyledi.

İSTANBUL - Kulüp televizyonuna açıklamalarda bulunan Diego Ribas, Trabzonspor maçının kendileri için özel bir karşılaşma olacağını belirterek, "Bir derbi ve son derece önemli bir karşılaşmaya çıkacağız. O nedenle bu derbinin bir parçası olmaktan dolayı son derece mutluyum ve heyecanlıyım. Aynı zamanda birçok taraftarımızın da orada olacağını, stadımızın son derece kalabalık ve sıcak bir atmosfer olacağını duydum. Bu nedenle de çok büyük bir heyecan duyuyorum" dedi.
Trabzonspor karşılaşmasının hazırlıklarını en iyi şekilde sürdürdüklerini kaydeden Brezilyalı futbolcu, "Ligin gidişatı açısından da bizim için çok önemli bir maç olacak. Bizim için mutluluk verici, heyecan verici bir karşılaşma" ifadelerini kullandı.

Sarı-lacivertli taraftara da seslenen Diego, şunları kaydetti:
"Biz onlarla beraberken çok daha güçlüyüz. Oradaki atmosfer, stadın dolu olması her şeyi bambaşka bir hale getiriyor. Stadın boş olduğu hal ile dolu olduğu hal arasında büyük bir fark var. Onların yanımızda olduğunu gördükçe biz kendimizi çok daha güçlü hissediyoruz. Onlar oradayken içimizdeki güç daha da artıyor. Kendimize olan inancımız daha fazla artıyor. Bu nedenle aslında onları hep yanımızda görmek istiyoruz. Ben geldiğimden beri belki ilk defa böyle bir atmosfer oluşacak. Onların desteği her zaman harika olmasına karşın, belki ilk defa böyle bir atmosfer oluşacak. O nedenle biz onları yanımızda görmek istiyoruz. Gelsinler, bizi desteklesinler. Hep birlikte daha güçlüyüz." (AA)