Diego Ribas'tan UEFA'ya şok başvuru!

Diego Ribas'tan UEFA'ya şok başvuru!
Diego Ribas'tan UEFA'ya şok başvuru!
Ödemeleri yapılmadığı için Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) şikayette bulunan Diego Ribas'ın, yazının bir kopyasını UEFA'ya da gönderdiği ortaya çıktı.

Fenerbahçe 'de Diego Ribas şoku sürüyor... Ödemeleri yapılmadığı için TFF'ye başvuran Brezilyalı'nın bu yazının bir kopyasını UEFA 'ya da geçtiği ve " Ödemeleri yapmazsanız sonuçlarına katlanırsınız" ibaresini kullandığı ortaya çıktı.

Aziz Yıldırım geç kaldı!

Habertürk'ten Feridun Niğdelioğlu'nun haberine göre; yıldız oyuncunun yönetime gönderdiği yazıda, "Bundan sonraki muhattabınız UEFA ve FIFA olur. Ben aynı yazıyı UEFA'ya da geçtim. Alacaklarım ve sözleşme bitim tarihine kadar tüm haklarımı burada olmasam da alabilirim. Yeni kurallar ortada. İki aydır paramı geciktiriyorsunuz. Sözleşmemi karşılıksız feshederim. Sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsınız" dediği öğrenildi.

"FORMA GİYMESİ DİĞER OYUNCULARA SAYGISIZLIK"

Fenerbahçe UEFA kanadında elini sağlam tutabilmek için geçtiğimiz cuma günü Diego Ribas'ın alacaklarının önemli bir bölümü olan 500 bin Euro 'yu yatırdığı ancak Brezilyalı yıldızın, UEFA'dan gelecek haberi beklediği için bu parayı çekmediği öğrenildi.

Diego'nun yaptığı bu davranışa yönetimde "Artık yeter parasını ödeyelim, gitsin. Bu adam bu kulüpte forma giymesin" diyenlerin olduğu hatta, bazı yöneticilerin Mersin İdmanyurdu ve Bursaspor maçlarında kadroya alınmamasını istedikleri belirtildi. Yöneticiler,"Fenerbahçe'yi UEFA'ya şikayet edipbize hakaret eden bu oyuncunun forma giymesi diğer oyunculara da saygısızlık olur. Ama bu olay burada bitmez. Biz de hukuksal anlamda girişimlerimizi yaptık. Fenerbahçe zarar görmeyecek ama kendisi çok büyük zarar görecek bu işten" dediler.

Diyarbakır'dan Fenerbahçe'ye sürpriz teklif