Diego-Sow küslüğü uzun sürmedi

Diego-Sow küslüğü uzun sürmedi
Diego-Sow küslüğü uzun sürmedi
Trabzonspor maçında saha içinde tartışan Fenerbahçeli futbolcular Diego Ribas ve Moussa Sow, aralarında hiçbir problemin olmadığını belirttiler.

Brezilyalı futbolcu Diego Ribas, önce Instagram hesabından takım arkadaşı Moussa Sow ile çektirdiği fotoğrafı paylaştı, ardından da konuyla ilgili FB TV'ye konuştu.

Brezilyalı futbolcu, "Böyle şeyler futbolda her zaman olabilir. Orada sadece istediklerimizi sahaya yansıtamamış olmamızın verdiği hayal kırıklığı ve üzüntü ile aramızda öyle bir konuşma yaşadık. Bu sadece aramızda kaldı. Bunlar her zaman futbolda olan şeyler. Benim Moussa ile kesinlikle hiçbir problemim yok. O benim iyi bir arkadaşım ve bütün bir sezon boyunca benim ona ihtiyacım var. Çünkü aynı hedeflere sahibiz. Aynı hedefler için mücadele ediyoruz ve o yüzden bütün sezon boyunca bu hedeflere ulaşabilmek için birbirimize ihtiyaç duyacağız. Aramızda kesinlikle hiçbir problem yok."

Moussa Sow, "Diego da kazanmayı çok istiyordu, ben de çok istiyordum. Güçlü karekterlerden ve iyi oyunculardan oluşan bir takımız. Bu, kazanma isteğimizin sahaya yansıması. O pozisyonda da ben tamamen iyi bir pozisyon alıp, Diego'dan gelebilecek bir pası değerlendirme amacı içerisindeydim. Sahadaki duruşum, her zaman bu şekildedir. Her zaman golü arayan, takıma nasıl faydalı olabilirim diye düşünen bir insanım. Diego o anda şut atmayı seçti. Futbolcunun her zaman tercihi önemlidir, kendi tercihini yapma hakkı vardır. Tamamen kazanma isteğinden dolayı bu pozisyondan sonra bana pas gelmedikten sonra bir konuşma yaşadık. Kesinlikle Diego ile aramızda bir problem yok" ifadelerini kullandı.

Diego Ribas, Gaziantepspor maçı ile ilgili olarak, "Çok zor bir maç daha bizi bekliyor. İyi bir şekilde hazırlanacağımızı düşünüyorum. Tabi ki hedefimiz her zaman ki gibi kazanmak. İnanıyorum ki o maçtan 3 puanla ayrılacağız" dedi.

Senegalli golcü ise "Trabzonspor maçı artık geride kaldı. Önümüzdeki maça bakıyoruz. Kolay maç olmayacağının farkındayız. Ama Fenerbahçe 'de her zaman 3 puan alma zorunluluğunuz vardır. Bu zorunluluğun bilincinde olarak biz sahaya çıkacağız. Hedefimiz tabi ki kazanmak" şeklinde konuştu. (DHA)