Diego'dan Beşiktaş'a müjde

Diego'dan Beşiktaş'a müjde
Diego'dan Beşiktaş'a müjde
Siyah-beyazlıların transferdeki en büyük hedefi Diego'da mutlu son yakın. Sambacı'yı ikna eden Kartal, oyuncunun babası ve menajerinden de olumlu sinyaller aldı.

Başkan Fikret Orman önderliğinde transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş , Atletico Madrid’de kiralık oynayan Diego Ribas'ın transferinde sona geldi.

Bilic 10 transfer istedi


Hürriyet Gazetesi'nden İsmail Er'in haberine göre; Brezilya ve İtalya’dan önemli üç kulüpten teklif alan Diego, Türkiye ’ye gitme konusunda arkadaşlarından büyük destek aldığını ve bu eğilimde olduğunu söyledi.

"1 HAZİRAN’DA TÜRKİYE’YE GELECEK"

Beşiktaş’ın şartlarını kabul ettiği öğrenilen Brezilyalı oyuncunun menajeri Özkan Doğan’ın, yönetici Erdal Torunoğulları’na siyah-beyazlı takıma gelmek için hazır olduğunu ilettiği öğrenildi. Bu arada Diego’nun babasınının da oğlunun Türkiye’ye gelmesine sıcak baktığı öğrenildi.

Diego Ribas’ın Türkiye’deki tüm haklarına sahip olduğunu belirten menajer Özkan Doğan, oyuncusunun 1 Haziran’da Türkiye’ye gelerek imza atacağını ileri sürdü. Bu haberle derin bir nefes alan siyah beyazlı yönetimin Diego’nun tercihini Beşiktaş’tan yana kullandığı için mutlu oldukları belirtildi.

Beşiktaş'ta İlhan Mansız krizi