Diego'dan Melo'ya gizli telefon

Diego'dan Melo'ya gizli telefon
Diego'dan Melo'ya gizli telefon
Fenerbahçe'nin yeni transferi Diego, Juventus'tan arkadaşı Melo'dan Fenerbahçe için şu bilgiyi aldı: Onlar beni, ben onları hiç sevmem, hatta nefret ederiz. Ama Türkiye'nin en güçlü kulüplerinden birisi...

Brezilyalı futbolcu Diego Ribas, Fenerbahçe 'ye gelirken bir çok isimle görüşmüştü. Alex, Zico, Cristian... Ama bir isim daha vardı, Felipe Melo. Galatasaraylı futbolcu ile de Diego'nun bir telefon görüşmesi olmuş.

Fenerbahçe tarihindeki 16. Sambacı


AYNI GOLE SEVİNDİLER  

Malum, iki oyuncu 2009'da Juventus'ta birlikte forma giymişti. Serie A'da birlikte başarı için mücadele etmişler, birlikte gollere sevinmişlerdi. Diego da, Galatasaraylı Melo'yu eski takım arkadaşı olduğu için aradı ve kendisinden Fenerbahçe ile ilgili şu çarpıcı bilgileri aldı.

SEVENİ ÇOK FAZLADIR

"Fenerbahçeliler beni sevmezler ben de onları sevmem. Hatta birbirimizden nefret ederiz. Ama Türkiye ’nin en büyük kulüplerinden birisine gidiyorsun. Güçlü kulüptür, taraftarı çok heyecanlıdır. Kamuoyunda çok etkili bir kulüp. Seveni de çok fazladır. Orada çok mutlu olursun."

OOOO! TOPÇUYA BAK!

Diego, bir topu babasının tam kucağına attı, yöneticileri mest etti: Bak gördün mü topçuyu!

Şükrü Saracoğlu çimlerinde çubuklu ile Diego Ribas kısa da olsa bir şov yaptı. Topları da taraftara yolladı. O sırada Aziz Yıldırım ve yöneticilerin de bulunduğu bölüme bir top yolladı. Çok ilginçtir, Diego arka sıradaki babası Djair'in kucağına attı.

Mert Günok noktayı koydu


GOLÜ ÇOK ATAR ASİST Mİ?

O an, yöneticiler arasında "Ooooo" sesleri yükseldi. Bir yönetici, "Bak gördün mü topçuyu" diye seslendi. Herkes Diego topa ayağını vurur vurmaz "Gol mü çok atar, asist mi fazla yapar" tartışmasına başadı.

GENİŞ AİLE İÇİN GENİŞ BİR EV

Diego Ribas, İstanbul 'da günlerdir ev bakıyor. Önce kulüp Milenyum'daki evleri gösterdi, "Burada kalırsan ücreti kulüpten, başka bir ev istersen kira senden" dedi. Diego, Fenerbahçe'nin evlerini küçük buldu, "Büyük bir ev istiyorum, çünkü gelenim gidenim çok olur. Biz geniş aileyiz" dedi. Kulüp yetkilileri daha büyük villa için arayışa başladı, Diego da Boğaz manzaralı büyük bir evde karar kılacak. ( Akşam )

Fenerbahçe'de kriz kapıda