Dilmen: Pele olsan ne yazar?

Dilmen: Pele olsan ne yazar?
Dilmen: Pele olsan ne yazar?
Yorumcu Rıdvan Dilmen, A Milli Takım'da yaşaan Gökhan Töre gerginliği hakkında konuştu.

Milli Takım'da Gökhan Töre'nin, Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak'a silah çekmesi olayının yankıları sürüyor. NTV Spor 'da yayınlanan '%100 Futbol ' programının yorumcusu Rıdvan Dilmen, teknik direktör Fatih Terim'in, Gökhan Töre'yi milli takıma alması kararına tepki gösterdi ve 3 oyuncunun da bir daha milli formayı giymemesi gerektiğini belirtti.

Fatih Terim'i kızdıran soru


Sporx.com'da yer alan habere göre; yaşanan olayın çok ağır olduğunu kaydeden eski milli oyuncu, "Gökhan Töre olayı yaşandı ve bu çok gündemde oldu. Fatih hoca, 'evlattır niye kaybedelim' diyor. Ama ben de diyorum ki, bir daha 3'ünü de almam. Tabanca çekilmez, ama gençtir, aramıştır diğer çocukları, kabul etmemiştir özürlerini. Fatih hoca şurada hata yapıyor, alma 3'ünü de. Uzaya mı çıkaracaklar bu takımı? Silah çekti ağır bir şeydir, almam bir daha 3'ünü de. Milli Takım kapılarını kapatacaksın abi. O gelirse, ben gelmem falan, öyle bir şey yok. Pele olsan ne yazar? Gelmeyin bir daha Milli Takım'a kardeşim" ifadelerini kullandı.

"MİLLİ TAKIM BAŞKA BİR ŞEY"

Dilmen, futbol oynadığı dönemde sakat sakat sahaya çıktığını kaydederken, "Omzumda bir kırık var. Fatih hoca da Piontek'in yardımcısı. İzlanda ile hazırlık maçı, yalvardım hocaya oynamak için. Bir daha kırıldı kolum. Hakikaten Milli Takım başka bir şey" diye konuştu.

Erman Toroğlu: Gökhan Töre'nin kimsesi yok