Doğum gününe para dolu çantayla geldi

Doğum gününe para dolu çantayla geldi
Doğum gününe para dolu çantayla geldi
ABD'li boksör Floyd Mayweather, Filipinli Manny Pacquiao'yu mağlup etmenin keyfini doyasıya yaşıyor. Çıktığı 48 karşılaşmada 48 galibiyeti bulunan Mayweather, Chris Brown'un doğum gününde dansçı kızlara dağıttı.

Floyd Mayweather, Las Vegas’ta oynanan 'asrın maçı'nda Filipinli Manny Pacquiao’yu mağlup etmiş, 1 milyon Dolar’lık altın kemerin yanı sıra 500 milyon Dolar’lık servetinin yanına 180 milyon daha koymuştu.

Lakabı ‘ Para ’ olan Mayweather, kazandığı ödülü hemen harcamaya başladı. Ünlü şarkıcı Chris Brown’un, Las Vegas’ta düzenlenen doğum günü partisine katılan Mayweather, organizayona para dolu çantasıyla geldi. Ünlü boksör, elindeki 100’lük Dolar’ları da dansçı kızlara dağıttı.

RAKİBİNİ KORKAK İLAN ETTİ

ABD basınına açıklamada bulunan Mayweather, Pacquiao ile sakatlığını atlattıktan sonra yeniden karşılaşabileceği yönündeki fikrini değiştirdiğini belirterek, “Kaybettiyseniz, kaybettiğinizi kabul etmek zorundasınızdır. Pacquiao bir korkak ve yenilgiyi hazmedemiyor, onunla yeniden karşılaşmak istemiyorum” ifadelerini kullandı.