Doktordan Volkan'a: Yanarsın!

Doktordan Volkan'a: Yanarsın!
Doktordan Volkan'a: Yanarsın!
Tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel, "Vurun iğneyi oynayacağım" dedi. Doktor ise "Oynarsan yanarsın" cevabını verdi.

Fenerbahçe 'nin milli kalecisi, belindeki ağrıya rağmen iğneyle oynamak istedi. Adı 11'e yazıldı, ısınırken ağrıları şiddetlenince doktordan da izin çıkmadı ve Mert Günok'a sarılıp kaleyi ona devretti.

G.Saraylıları kızdıracak sözler


Akşam Gazetesi'nden Serhat Özdemir'in haberine göre; sarı-lacivertli takımın Gaziantep deplasmanı öncesi Volkan Demirel şoku yaşandı... Milli kaleci belinde şiddetli ağrı hissedince bir süre beklendi, ağrılar geçmeyip tam tersine artınca bu kez üçüncü kaleci olarak apar topar İstanbul 'dan Erten getirtildi. Böylece Volkan'ın oynayamama durumunda kaleyi Mert koruyacak, Erten ise yedek kaleci olarak kulübede oturacaktı. Yine de Volkan Demirel'e yoğun bir tedavi programı uygulandı ve beklemeye geçildi.

FEDAKARLIĞA HAZIRDI AMA...

Milli kaleci yine de oynamak isteğini dile getirip, "Bu takımın kaptanı ve ağabeyiyim. Fenerbahçe şampiyonluk yolunda giderken yalnız bırakmak bana yakışmaz. Her fedakarlığa hazırım. İğne vurun oynayacağım" dedi. Bunun üzerine Volkan takımla ısınmaya çıktı. yedek kaleciler Mert ve Erten ile birlikte ısınırken ağrıları yeniden artınca doktor bir kez daha kontrolden geçirdi.

Gaziantepspor 0 - 3 Fenerbahçe


ESAME LİSTESİNDEN ÇIKARILDI

Doktordan da "Eğer oynarsan belindeki sakatlık daha da ilerler ve çok vahim durumlar ortaya çıkabilir" deyince değişti. İğneyle oynama ısrarından vazgeçmek zorunda kalan ve adı 11'e bile yazılan Volkan, kaleci Mert Günok'a sarılarak sahayı terk etti, adı da esame listesinden çıkarıldı. Mert maça 11'de başlarken, FB'nin yedek kalecisi genç Erten Ersu oldu. Volkan'ın ise son derece üzgündü.

'Nöbet değişimi beyler'