Dostluk maçı adı gibi sonuçlandı

El İttihad ve Fenerbahçe arasındaki dostluk maçı karşılıklı
ikişer golle berabere tamamlandı. Fenerbahçe, Suriye topraklarındaki dördüncü maçında da yenilgi yüzü görmedi. Fenerbahçe maça Volkan, Önder, Can, Edu...

HALEP - El İttihad ve Fenerbahçe arasındaki dostluk maçı karşılıklı
ikişer golle berabere tamamlandı. Fenerbahçe, Suriye topraklarındaki dördüncü maçında da yenilgi yüzü görmedi. Fenerbahçe maça Volkan, Önder, Can, Edu, Uğur, Mehmet, Selçuk, Kemal, Tuncay, Deivid, Semih ilk 11'iyle başladı. 8. dakikada El İttihad'ın 10 numarası Abdülfatah Aga, üzerinde taşıdığı formaya yakışır klasta bir vuruşla fileleri buldu. Orta sahayı biraz geçtikten sonra sert vuran kaptan, Volkan'ın da önde olmasından yararlanarak takımını öne geçirdi.
Bu golden beş dakika sonra ise kısa paslarla ceza sahasına yaklaşan Fenerbahçe, Kemal'in kafayla bıraktığı topta rakip savunmanın ofsayt gerekçesiyle duraksamasından yararlanan Semih'in vuruşuyla eşitliği sağladı. Karşılaşmanın bitimine dört dakika kala, ev sahibi ekip iki yabancı oyuncusundan biri olan Popoviç'le bir kez daha öne geçmesine karşın 88'de Deniz son sözü söyledi. İlk yarının sonunda Tuncay'ı dinlendirmek için yanına alan teknik direktör Zico, Alex, Kezman ve Aurelio gibi as oyuncularına 72. dakikada şans verdi. (Spor Servisi)