'Drogba G.Saray'ı çiftlik yapmış'

'Drogba G.Saray'ı çiftlik yapmış'
'Drogba G.Saray'ı çiftlik yapmış'
Rıdvan Dilmen, Galatasaray-Sivasspor maçında penaltı kaçıran Didier Drogba'yı sert bir eleştiride bulundu.

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen'in Sabah Gazetesi'ndeki yazısı şöyle:

"Maç öncesi "Bu maçta gol olur mu?" veya "Golsüz biter mi?" diye sorsanız, "0-0 bitme ihtimalinin olmadığını" söylerdi herkes.

Carlos'tan Burak Yılmaz'a tepki

Maç da öyle başladı ama öyle bitmedi. G.Saray'ın son 5 haftada 4 galibiyeti ve tek yenilgisi var. O da Kadıköy'de...
Yani 15 puanın 12'sini almış, Kadıköy'de de berabere kalsa "Müthiş bir süreç" diyebilirdi herkes. Dört galibiyet de iyi.
15 günlük ara sonrası iki takımın fizik kondisyonları standartların altındaydı. İki takım da topu sürekli ileri oynadı, heyecanlı ilk yarının geneli iyi ama kalitesizdi.
Sivasspor da 6 maçtır ilk kez kaybediyor. Onlarda da bunun gerginliği vardı.
Fenerbahçe - Galatasaray maçında verilmeyen en az 6 tane sarı kart vardı ama bu maçta verildi. Drogba'nın penaltısında kırmızı kart yoktu. Özkahya'nın Cicinho ve Dany'nin kırmızıya dönen sarıları doğru ama Eboue'ye yapılan faulu tespit edemeyip penaltıyı vermeyişi yanlıştı.

Arena'da 4 kırmızı, 2 penaltı


GALATASARAY SAHADA UÇMUYOR!

Galatasaray disiplinsiz bir futbol takımına dönmüş.
Drogba taç çizgisi kenarından duran top kullanıyor, oysa ondan Türkiye 'de kafa topu alacak tek isim yok. Selçuk ilk penaltıyı atıyor ve maç o an berabere. Selçuk stresli bir ortamda penaltıyı gole çeviriyor. Drogba'nın penaltısında ise Galatasaray 2-1 öndeydi. Penaltı yapılan oyuncu Drogba; yeni de girse darbe almış. Sahada da moralli bir Selçuk var ve Drogba topu ondan alıp penaltıyı kullanıyor. Drogba herkesin saygı duyduğu bir oyuncu ama Galatasaray'ı bildiğin çiftlik yapmış. Ya maç 2-2 bitse ne olacaktı?
Gördüğüm en canlı en pozitif Burak vardı sahada ve adalesinden sakatlandı. Aydın da adalesinde problem yaşadı. Mancini Galatasaray'a geleli neredeyse 2 ay oldu ama Galatasaray hala uçmuyor sahada.

MAÇIN ADAMI: BURAK YILMAZ

Halis Özkahya için ağır yorum