Drogba için şok açıklama!

Drogba için şok açıklama!
Drogba için şok açıklama!
Juventus Genel Direktörü Marotta, Bocconi Üniversitesi'nde katıldığı toplantıda, öğrencilerin "Drogba'yı transfer edecek misiniz? şeklindeki sorusuna cevapladı.

ROMA - Geçtiğimiz günlerde İtalya basınında çıkan haberlerde, Juventus Kulübü'nün, 36 yaşındaki Didier Drogba'ya teklif götürdüğü ve yıldız golcüyle yıllık 4 ila 5 milyon euro arası ödeme yapmaya hazır olduğu belirtilmişti. Ancak siyah-beyazlı ekibin teknik direktörü Antonio Conte'nin, yaşından ötürü Fildişi Sahilli oyuncuyu istemediği öne sürülmüştü.

Felipe Melo için geliyorlar


Kulüp Genel Direktörü Beppe Marotta, bu iddia ile ilgili, "Drogba şu anda özgür ve onu bize teklif ettiler, ama biz bu teklifi dikkate almadık" ifadelerini kullandı.

SANCHEZ'E GÖZ DİKTİLER

Juventus'un transfer gündemine de değinen Marotta, Barcelona'da forma giyen Şilili oyuncu Alexis Sanchez'in listelerinde olduğunu belirterek, "Sanchez ile yakından ilgileniyoruz, ama halen harekete geçmedik. Zamanı geldiğinde harekete geçip, bunu kamuoyuyla paylaşacağız" dedi.

YILDIZLARIMIZI GÖNDERMEYİZ

Real Madrid'in, başarılı oyuncuları Vidal ile ilgilendiğini açıklayan Marotta, "Pogba'ın, Madrid'in gündeminde olduğunu biliyoruz. Ancak henüz resmi bir teklifle gelmediler. Takımdan hiçbir yıldızın başka bir takıma gitmesine izin vermeyeceğiz. Pogba ile de yakın zamanda kontratını uzatmak için bir araya geleceğiz" şeklinde konuştu. Esma Çakır (DHA)

Selçuk İnan 5 yıl daha Galatasaray'da