Drogba ile 2 yıl daha

Drogba ile 2 yıl daha
Drogba ile 2 yıl daha
Sarı-kırmızılılar, "Roger Milla gibi Dünya Kupası'nda gol atmak istiyorum" diyen Drogba ile anlaştı. Fildişili, iki sezonda 9 milyon euro alacak.

Galatasaray ve dünya futbolunun efsane isimlerinden 35 yaşındaki Didier Drogba, İstanbul ’da 2 yıl daha kalmak için 'Tamam' dedi.

F.Bahçe-G.Saray dostluğu! İşte o diyalog


Akşam Gazetesi'nin haberine göre; ‘Parçalı Fil’ lakaplı dünyaca ünlü golcü için Başkan Ünal Aysal, GSTV’de “1-2 sene oynayabilirim dedi bize. Ben de istediğin kadar oynayabilirsin dedim. Bir kontrat teklifimiz olacak. Sanıyorum kabul eder” açıklaması yapmıştı. Didier Drogba, buna hemen “Seve seve kabul ediyorum” dedi. Bu gelişme üzerine Galatasaray taraftarı büyük sevinç yaşadı.

3.5 SEZONDA 20 MİLYON EURO ALACAK

Çin’den alınan Drogba’nın bonservisi ödenmedi ve dosyası FIFA’da. Drogba ile Ocak’ta 2 yıl daha mukavele imzalanacak. Fildişili yıldıza her yıl 4.5 milyon euro ödenecek. Primlerle bu rakam 5.5 milyon euroyu bulacak ve Drogba toplamda 3.5 sezonda 20 milyon euro gibi bir rakam kazanacak. 37 yaşına kadar oynamak istiyen Didier’in hedefi ise Kamerunlu Roger Milla gibi Dünya Kupası’nda oynamak.

Melo yine yaptı yapacağını

Ribery'den Galatasaray açıklaması