Drogba, Monroe'nun tahtına göz dikti

Premier Lig ekiplerinden Chelsea'nin Fildişi Sahilli oyuncusu Didier Drogba sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Golcü futbolcu, ülkesinde yakında açılması planlanan ve AIDS'li yetimleri tedavi edecek olan kliniğin...

LONDRA - Premier Lig ekiplerinden Chelsea'nin Fildişi Sahilli oyuncusu Didier Drogba sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Golcü futbolcu, ülkesinde yakında açılması planlanan ve AIDS'li yetimleri tedavi edecek olan kliniğin yararına sahnede şarkı söyleyecek. Drogba'nın Royal Albert Hall'da seslendireceği eser ise, 1953 yapımı 'Erkekler Sarışın Sever' isimli filmde efsanevi aktris Marilyn Monroe'nun, Lizzie Cundy'yle (ki kendisi Chelsea'nin eski futbolcularından Jason Cundy'nin eşidir) birlikte söylediği 'Elmaslar bir kızın en iyi arkadaşıdır' olacak. Drogba şimdiden takım soyunma odasında provalara başladı ve arkadaşları performansından memnun. Didier Drogba şarkıyı söylerken ona 3 bin gospel şarkıcısından oluşan koro ve dansçılar eşlik edecek.
Şarkıyı Monroe ile birlikte seslendiren Lizzie Condy, "Didier'in yaptığı çok cesurca bir hareket. Konserden elde edilen gelir, kendi adını taşıyan kliniğe gidecek. Bu, onun için çok şey ifade ediyor" dedi. (Spor Servisi)