Drogba neden dönmüyor?

Drogba neden dönmüyor?
Drogba neden dönmüyor?
Gözler, Chelsea ve Fenerbahçe maçlarında fedakarlık yapan Drogba'da...

16 GÜNDÜR KATAR’DA TEDAVİ GÖRÜYOR

Sakatlığı geçen ve oynayacak durumda olduğu öğrenilen Didier Drogba, buna rağmen İstanbul’a gelmedi. Sarı-kırmızılı yönetim, 7 Mayıs Çarşamba günü Eskişehirspor ile Konya’da oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası finali öncesi tecrübeli golcüden haber beklemeye başladı.

Galatasaray'da Lucescu krizi


Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük'ün haberine göre; Chelsea ve Fenerbahçe maçlarında ağrılarına rağmen forma giyen yıldız golcünün vereceği karar, Florya’da merak konusu oldu.

14 Nisan 2014 tarihinde Katar’a giden ve 16 gündür bu ülkede özel tedavi gören Drogba, Türkiye Kupası finalinde forma giyecek düzeye geldi. Halen Katar’da bulunan Drogba’nın son durumunun, risk alarak forma giydiği Chelsea ve Fenerbahçe maçlarından daha iyi olduğu ifade edildi. Son kararı verecek olan isim ise Drogba’nın ta kendisi...

SÖZLEŞME KONUSUNDAKİ TAVRA BOZULDU

Bu konuda birçok soru işareti var...

1- Drogba’nın, Katar’da 16 gündür tedavi görmesindeki en büyük etken Dünya Kupası. Ve Drogba, kariyerindeki son Dünya Kupası turnuvasında görev alacağı için Brezilya’ya hazır olmaya çalışıyor.
2- Fildişili isterse, Türkiye Kupası finalinde oynayabilir. Ancak Dünya Kupası öncesinde kendisini böyle bir riske atar mı şu anda bu önemli bir soru işareti.
3- 1 ay sonra kontratı sona erecek olan Drogba, Galatasaray yönetiminin sözleşme konusundaki tavrına da bozulmuş durumda. Çünkü, bir süredir ertelenen ve son olarak ‘Nisan sonu görüşürüz’ denilerek askıya alınan randevu konusunda hiçbir girişimde bulunulmadı.

Selçuk ve Muslera müjdesi