Drogba noktayı koydu

Drogba noktayı koydu
Drogba noktayı koydu
Chelsea rövanşı öncesinde Galatasaray'da bir kez daha Drogba krizi patlak verdi.

Antalya deplasmanı ve Arena’daki Chelsea maçında oyundan alınmasına tepki gösteren Didier Drogba, Karabük’te 89. dakikada oyundan çıkartılınca adeta çileden çıktı. Su şişelerini tekmeleyen Fildişili yıldızın, teknik direktör Roberto Mancini ile ipleri tamamen kopardığı öğrenildi.

Dev maç için sahte bilet uyarısı


Drogba’nın, maçtan sonra İtalyan çalıştırıcı ile konuşmayı reddettiği ve kendisini sakinleştirmek isteyen yardımcı hocalara da sitem ederek, “Neden sürekli beni çıkarıyor? Gol atmak isteyen takım, maçın bitmesine 5 dakika kala forvetini çıkarır mı?” şeklinde tepki gösterdiği öğrenildi.

Htspor'dan Erhan Telli'nin haberine göre; dönüşte de ikili arasında buz gibi rüzgarlar eserken, kimseyle konuşmayan Drogba’nın kesin olarak ayrılmayı düşündüğü bildirildi.

CHELSEA MAÇI ÖNCESİ RUH HALİNİ ÖZETLEDİ: BİRAZ GERGİNİM

UEFA’nın resmi sitesine röportaj veren sarı-kırmızılı oyuncu, sembol oyunculardan biri olarak görüldüğü Chelsea ile Salı günü oynanacak tarihi maç öncesi karışık duygular yaşadığını söyledi:
"Benim için özel bir an olacak. Orada 8 sene geçirdim ve o yüzden nasıl reaksiyon vereceğimi bilmiyorum. Sanırım biraz gerginim. Chelsea’de büyük maçlar oynadım. Bu dünyanın en iyi oyuncularına daha çok yakınlaşmamı sağladı. Umarım Galatasaray turlar. Zor olacak. Sıcak bir karşılama göstereceklerini düşünüyorum."

Eboue sezon sonu yolcu