Drogba'dan çifte veda

Drogba'dan çifte veda
Drogba'dan çifte veda
Galatasaray ile yolları ayrılan Didier Drogba, Brezilya'da düzenlenecek 2014 Dünya Kupası sonrası milli takım kariyerini de sona erdirmeyi planlıyor.

ANKARA - Fildişi Sahili basınına konuşan Didier Drogba, Dünya Kupası'na daha önce iki kez katılmasına rağmen grup aşamasında elenen milli takımının Brezilya'daki turnuvada önemli başarılar elde edeceğine inandığını söyledi.

G.Saray'da kaş yaparken göz çıkardılar


Fildişi Sahili'nin 2006'da düzenlenen Dünya Kupası'nda Arjantin ve Hollanda, 2010'da ise Brezilya ve Portekiz'in ardından grubunu 3. bitirerek elendiğini hatırlatan yıldız golcü, "Önceki turnuvalarda rakiplerimiz gerçekten de çok zorluydu" dedi.

Kolombiya, Yunanistan ve Japonya ile C Grubu'nda yer alan Fildişi Sahili'nin Dünya Kupası tecrübesinin arttığını belirten Drogba, "Brezilya'da iyi sonuçlar alarak ilk turu geçmemiz için önümüzde gerçekten büyük bir şans bulunuyor" değerlendirmesinde bulundu.

99 milli maçta 63 kez fileleri sarsan dünyaca ünlü oyuncu, milli takım kariyerini Brezilya'daki Dünya Kupası'nda başarılı yakalayarak noktalamak istediğini ifade etti. (AA)

Galatasaray'da yabancı oyuncu sıkıntısı